NAUJIENOS

______________________

 

        Lapkričio 22-26 dienomis mokykloje profilaktiškai savikontrolės greituoju antigeno testu buvo tirta 17 kartų. Nerasta teigiamų mėginių. Džiaugiamės, kad mokyklos bendruomenė aktyviai testuojasi, saugo save ir aplinkinius.

 

_____________________

 

         Lapkričio 15-19 dienomis mokykloje profilaktiškai savikontrolės greituoju antigeno testu buvo tirta 13 kartų. Nerasta teigiamų mėginių. Džiaugiamės, kad mokyklos bendruomenė aktyviai testuojasi, saugo save ir aplinkinius.

 

_____________________

 

 

 

KALĖDINIS VAIKŲ SVAJONIŲ PROJEKTAS

 

____________________

 

       Lapkričio 9-12 dienomis mokykloje profilaktiškai savikontrolės greituoju antigeno testu buvo tirta 14 kartų. Namuose tyrėsi 6 mokiniai. Nerasta teigiamų mėginių. Džiaugiamės, kad mokyklos bendruomenė aktyviai testuojasi, saugo save ir aplinkinius.

____________________        

 

       Nemažai žmonių vis dar nesusimąsto, kad saikingai vartodami, stengdamiesi mažinti atliekų kiekį ir jas rūpestingai rūšiuodami ne tik tausoja aplinką, rūpinasi gyvenimo kokybe, bet ir sumažina savo išlaidas.

    Žagarės specialiosios mokyklos mokiniai ir mokytojai numatė renginius,  skirtus Europos atliekų mažinimo savaitei. Informacija apie renginius ČIA.

 

 

_____________________

 

     Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu 2021 m. spalio 27 d. Nr. V-1961, moksleivių rudens atostogos prasidės lapkričio 3 d. ir tęsis iki lapkričio 9 d. Į mokyklą grįžtame lapkričio 10 d.  (trečiadienį). Gero poilsio. Išlikime sveiki ir saugūs!!!

 

_____________________

 

 

Dėl mokinių testavimosi savikontrolės būdu rudens atostogų metu

 

                      Mokiniams, kurie nėra imunizuoti (t.y. persirgę ar vakcinuoti) ir nuolat testuojasi, pagal tėvelių (globėjų) sutikimus, davėme 2 savikontrolės testų dėžutes. Rekomenduojame vaikams juos atlikti lapkričio 4 d. (ketvirtadienį) ir lapkričio 9 d. (antradienį).

                      Jeigu atliktų testų (lapkričio 4 d., 9 d.) rezultatas teigiamas, tėvelių prašome informuoti klasės vadovą, registruoti vaiką tel. 1808 PGR testui ir laikytis visų epidemiologinių rekomendacijų. Po atostogų lauksime grįžtančių sveikų mokinių.

                      Mokiniai, kurių spalio 29 d. nebuvo mokykloje, (jų tėvai, globėjai) dėl testų gavimo gali teirautis į klasių vadovus arba mokyklos telefonu Nr. 8 426 60 800.

 

_______________________

 

 

INFORMACIJA APIE NEMOKAMO MAITINIMO MAISTO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ

 

      Mokiniai, kuriems skirtas nemokamas maitinimas, spalio 29 dieną PENKTADIENĮ,  išvykdami namo, pasiima iš mokyklos valgyklos nemokamo maitinimo maisto davinius. Nemokamo maitinimo maisto daviniai yra skiriami už šias rudens atostogų dienas: lapkričio 3, 4, 5, 8, 9 d.

        Mokyklos administracija

 

_____________________

 

      Spalio 25 – 29 dienomis mokykloje profilaktiškai savikontrolės greituoju antigeno testu buvo tirta 13 kartų. Nerasta teigiamų mėginių. Džiaugiamės, kad mokyklos bendruomenė aktyviai testuojasi, saugo save ir aplinkinius.

_____________________

 

      Miestų iššūkyje Joniškis žingsniuoja koja kojon su šalies didmiesčiais.

      Apie tai skaityti ČIA

      Filmukas ČIA

 

_____________________

 

 

____________________

 

 

_____________________

 

       Spalio 18- 22 dienomis mūsų mokykloje vyko Klimato savaitės renginiai. Žiūrėjome filmus apie klimato kaitos priežastis ir padarinius. Sukūrėme pasižadėjimą kaip prisidėsime prie mūsų  gyvenamosios aplinkos saugojimo.

_______________________

       

       Spalio 18 – 22 dienomis mokykloje profilaktiškai savikontrolės greituoju antigeno testu buvo tirta 14 kartų. Nerasta teigiamų mėginių. Džiaugiamės, kad mokyklos bendruomenė aktyviai testuojasi, saugo save ir aplinkinius.

 

_____________________

 

 

      Spalio 4 – 8 dienomis mokykloje profilaktiškai savikontrolės greituoju antigeno testu buvo tirta 17 kartų. Nerasta teigiamų mėginių. Džiaugiamės, kad mokyklos bendruomenė aktyviai testuojasi, saugo save ir aplinkinius.

 

_____________________

 

       

      Šiandien mūsų mokykloje lankėsi Joniškio rajono savivaldybės meras V. Gailius, mero pavaduotoja V. Aleknavičienė, savivaldybės administracijos direktorius T. Armonavičius ir jo pavaduotojas A. Rudnickas. Rajono vadovai Tarptautinės mokytojų dienos proga pasveikino pedagogus, linkėjo jiems visokeriopos sėkmės. Už ilgametį darbą, padėkos raštais apdovanojo mokyklos mokytojus R. Meižytę. S. Meškienę, R. Aukselį, O. Tikniuvienę, D. Kigienę, V. Liepą.

 

_____________________

 

 

Joniškio rajono mokiniai gali rinktis iš 17 NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) programų. Programų sąrašas čia.

 

_____________________

 

 

 

        Šiandien mokyklos mokinius aplankė Dramos teatras ir parodė interaktyvių situacijų spektaklį „Sesutė Gerutė ir broliukas Nevaliukas“. Tai skatinantis sąžiningumą (prie ko gali privesti melas), sveiką gyvenimo būdą (sveika mityba, sporto nauda, kasdieninė higiena), aplinkos tausojimą (atliekų rūšiavimas, antrinių žaliavų panaudojimas). Spektaklis skatino moksleivių kūrybiškumą ir savimonę, moksleiviai kartu su aktoriais/ personažais ieškojo ir rado situacijų sprendimus, moksleiviai kartu dalyvavo spektaklyje. Spektaklyje buvo akcentuojama draugystės ir empatijos tema, jog draugai, broliai ar sesės nepaliktų vienas kito nesėkmėje ar nežinojime kaip pasielgti, visad padėtų, patartų ar paprašytų suaugusiųjų pagalbos. Tai buvo linksmas, nuotaikingas ir spalvingas spektaklis. 

 

_____________________

 

     Trumpėja izoliacijos trukmė, specialus izoliacijos algoritmas – ugdymo įstaigoms. Daugiau informacijos rasite ČIA 

KAI KLASĖS MOKINIAI NESITIRIA PROFILAKTIŠKAI

 

KAI KLASĖS MOKINIAI TIRIASI PROFILAKTIŠKAI SAVIKONTROLĖS GREITUOJU ANTIGENO TESTU 

 

KAI KLASĖS MOKINIAI TIRIASI PROFILAKTIŠKAI KAUPINIŲ METODU

 

_____________________

 

Žagarės specialioji mokykla dalyvauja pilietinių iniciatyvų projekte „Kuriame Lietuvą 2021"

Daugiau informacijos apie projektą šiame filmuke

 

_____________________

 

 Filmukas apie apie mokinių testavimą nuo Covid-19 ligos ČIA

_____________________

 

 

Mieli mokiniai, tėveliai, seneliai, globėjai, bendruomenės nariai!
Kviečiame visus į Rugsėjo 1-osios šventę Žagarės specialiojoje mokykloje.
Programa:
10.00 val. Mokslo metų pradžios šventė.
10.30 val. pirmoji pamoka klasėse.
Nepamirškite laikytis nustatytų saugumo reikalavimų, dėvėkite apsaugines veido kaukes!

 

 

_____________________

 

      Nauja svetainė https://mokyklabecovid.lt, kurioje paskelbta informacija apie saugumo sąlygas skirtingose švietimo pakopose, testavimą, skiepijimą, taip pat aktualūs dokumentai, operacijų vadovo – sveikatos apsaugos ministro sprendimai, ugdymo kintant pandeminei situacijai scenarijai.   

            ŠMSM  (talkinant SAM) sukurtas filmukas apie moksleivių nuo 12 metų skiepijimą.Filmuką pažiūrėti galima čia.

_____________________

 

Kaip ruoštis mokyklai kartu su vaiku ar paaugliu?

 

     Artėjant mokslo metams, labai svarbu ne tik būsimiems pirmokams, pradinukams, bet ir paaugliams padėti pasiruošti mokyklai. Ypač tai aktualu po nuotolinio mokymosi, nes nemažai vaikų ir paauglių gali jausti nerimą dėl grįžimo į klases. Vaikams svarbu iš anksto nusiteikti, pratintis prie dienotvarkės, pareigų, pasikalbėti apie artėjančius pokyčius. Ruošimasis mokyklai tėvams gali būti puiki galimybė praleisti daugiau laiko su vaiku, kartu aptarti svarbius dalykus, pasikalbėti apie tai, kaip jis jaučiasi. 

„Kiekvienam vaikui ypatingai svarbu jausti palaikymą, padrąsinimą, būti išgirstam ir suprastam. Tad norime suaugusiems priminti, koks svarbus vaikams (nepriklausomai nuo amžiaus) yra laikas su tėvais, kai jie nuoširdžiai domisi, priima vaiko nuomonę, atidžiai klausosi, pagarbiai reaguoja“, – sako Paramos vaikams centro psichologė Jūratė Baltuškienė.

      Visa informacija čia.

_____________________

 

 

Turininga vasaros atostogų pradžia

 

​               Dešimt socialinę paramą gaunančių Žagarės specialiosios mokyklos mokinių organizavo 7 dienų dieninę vaikų vasaros poilsio stovyklą „Kelionės po gimtąjį kraštą“. Tikslas – gerinti mokinių fizinę, emocinę ir psichinę sveikatą, ugdant bendravimo, bendradarbiavimo ir socializacijos įgūdžius, turiningai leidžiant laiką. Mokiniai susipažino ir aplankė Žagarės ozo pažintinį taką, alpakų ūkį „Mini zoo“ Dargaičių kaime, Šiaulių „Rūtos“ fabrike edukacinį užsiėmimą, Kryžių kalną, Raubonių ir dinozaurų parką Pasvalio rajone, susipažino su Venecijos stiklu ir svečiavosi pas Mūšos Tyrelio laumę. Stovyklos uždarymas vyko prie Žagarės Žvelgaičio ežero kur laukė staigmena – relaksacinis poilsis vandenyje bei piknikas. Mokiniai džiaugiasi, kad liko sužavėti, įspūdžiais. Įgavo ne tik naujų žinių, bet ir puikiai praleido laiką!

                      Gera nuotaika, neišdildomi įspūdžiai, saulės lepinimas dangus buvo tai, ko norėjome. Prasmingos vasaros pradžios dar ilgai nepamiršime! Stovyklos akimirkos čia.

 

 _____________________

 

   Joniškio rajone šią vasarą neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) veikla

įgyvendinama pagal 14 programų

 

   Birželio 9 d. Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-513 buvo patvirtintos  neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) vasaros programos. Nuo 6 iki 19 metų moksleivis gali dalyvauti vienoje Joniškio rajono NVŠ programoje. Dalyvavimas šios vasaros programose, pritaikius NVŠ krepšelio skirtas lėšas, yra nemokamas. Moksleivis gali net tik birželį, bet ir liepą, ir rugpjūtį įsitraukti į NVŠ veiklą. Informacija apie programas čia

   _____________________

 

   Birželio 16 d. mokykloje vyko netradicinė ugdymo diena „Kelionė laiku per Žagarės miesto istoriją“. Mokiniai prisiminė ir kartu pagilino turimas žinias virtualiai aplankydami istorines Žagarės vietas, atlikdami įvairias praktines užduotis. Bendromis jėgomis dalinosi žiniomis apie Žvelgaičio piliakalnį, prisiminė legendą ir tikrus faktus apie Barborą Radvilaitę...

Palygino kaip miestas atrodė senosiose nuotraukose su dabartinėmis. Buvo smagu stebėti, kokie pastatai išliko, kaip jie pasikeitė, kas vietoj senųjų namų stovi dabar ir ką laiko tėkmė sunaikino amžiams... Nuotraukas žiūrėti čia.

 

 

______________________

 

   Birželio 15 dieną mūsų mokyklos mokiniai aplankė Papilės miestelio žymias vietas: S.Daukanto paminklą, muziejų ir jame esančią karpinių parodą, ėjome kabančiu tiltu per Ventos upę, keliavome Jurakalnio geologiniu pažintiniu taku, iš Jurakalnio bokšto stebėjome Papilės apylinkes, aplankėme žymiąją miestelio liepą.

     Dėkojame S. Daukanto gimnazijos pradinių klasių mokytojai D. Karvelytei už įdomią ekskursiją. Ekskursijos akimirkas galima pamatyti čia.

 

_____________________

 

 

     

 

   Mokyklos mokytojai 2020-2021 mokslo metais parengė ir vykdė kvalifikacijos tobulinimosi programą „Diferencijavimas ir individualizavimas specialiajame ugdyme, taikant inovatyvius mokymosi metodus“. Programą sudaro net šeši moduliai: seminarai, praktiniai užsiėmimai, metodinė diena, patirtinis išvažiuojamasis seminaras ir grįžtamojo ryšio diskusija – refleksija „Kolega kolegai: mokomės iš kitų“. Sėkmingai vykdydami programą mokytojai susipažino su inovatyviais ugdymo metodais specialiųjų poreikių mokinių mokymo (si) veiklose pagal gebėjimus, su ugdymu mokinių, turinčių autizmo spektro sutrikimą, įgyvendino praktinį užsiėmimą netradicinėje aplinkoje „Sveiki, linksmi, kūrybingi“, išvyko į Klaipėdos „Medeinės“ mokyklą ir pasidalino darbo patirtimi tema „Ugdymo turinio individualizavimas specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams specialiojoje mokykloje“ ir „Bendrojo ugdymo turinio atnaujinimas specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams specialiojoje mokykloje“. Abi mokyklos pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Džiaugiamės suradę naujus socialinius partnerius. Programą vykdysime iki 2022 metų vasario. Stengsimės pritaikyti įgytas patirtis savo pamokose ir nuveiktais rezultatais pasidalinsime su kolegomis.

 

   ____________________

 

   ŽSM mokiniai, kartu su istorijos mokytoja paruošė sveikinimo atvirukus su Gyvybės medžio simboliu buvusiems politiniams kaliniams ir tremtiniams ir įsijungė į pilietinę akciją "Gyvybės medis", kurią organizuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams.  "Gyvybės medžio" simbolį galima sutikti visame pasaulyje, įvairiose kultūrose. Tai - universalus simbolis. Šį simbolį pasiūlė minėjimui, nes medis, kaip ir pati gamta yra labai svarbus. Medis simbolizuoja ir gyvybę. Buvę politiniai kaliniai ir tremtiniai, kaip tie medžiai, yra istorijos pasakotojai, perduodantys žinią, ką jie, jų tėvai ar seneliai. Mokiniai prisiminė kokie žmonės buvo tremiami, kodėl, ieškojo ir analizavo tremtinių ir politinių kalinių atsiminimus, kurie pasakoja apie žmonių emocijas. Visi sveikinimo atvirukai perduoti Juliui Lukiui, gyvenančiam Joniškyje. Atvirukus galite pamatyti čia.

______________________  

 

   Dalyvavome Akmenės r. Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos organizuotoje respublikinėje specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių piešinių ant asfalto parodoje „Pasaulis vaiko akimis“. Filmukas iš parodos čia.

 

______________________

 

 

 

         Kad vaikai nepamirštų iš kur ant mūsų stalo atkeliauja daržovės, prieskoniai, mokyklos šiltnamyje patys auginame pomidorus, agurkus, paprikas, salotas ir gėles, kuriomis puošiame mokyklos aplinką. Kovo mėnesį į dėžutes vaikai pasėjo sėklas, jas prižiūrėjo, atėjus laikui, daigus persodino į šiltnamyje esančias lysves. Taip laviname mokinių darbinius įgūdžius, nes daržovių auginimas reikalauja kruopštumo, kantrybės ir žinių. Vaizdai iš šiltnamio čia.

_____________________


INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO
MAITINIMO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ!


         Birželio 3 dieną , nuo 12 val. iki 13 val. Žagarėje gyvenančių mokinių, kurie mokosi nuotoliniu būdu, tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius . Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams, kurie mokosi nuotoliniu būdu, maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos.
                                                                            _____________________

 

         Per mokyklos gyvavimo metus susiformavo daug gražių švenčių, renginių, projektų.

Kviečiame užsukti į jau tradicija tapusį pavasario renginį „Sveiki, linksmi, kūrybingi!“ Geros emocijos, greitis, komandinis darbas, pagarba ir pergalės – visa tai apie šį nuostabų antradienį kartu!

Mokiniai dalyvavo veiklose, kuriose buvo skatinami tyrinėti, eksperimentuoti, bandyti, stebėti ir atrasti daug naujų bei netikėtų dalykų. Kartu su vaikais rungtyniavo ir Žagarės specialiosios mokyklos dienos užimtumo centro lankytojų bei mokinių tėvelių komandos. Šventėje sveikinimo žodžiu tarė ir sėkmės bei geros nuotaikos visiems linkėjo Joniškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja A. Žilinskienė, mokyklos direktorė S. Kukanauskienė. Nuotraukas žiūrėti čia.

______________________

 

Vaikai – tai mūsų gyvenimas, mūsų viltis, tikėjimas, stiprybė.

Vaikai – tai didžiausia gyvenimo dovana. Jie mus išmoko būti rūpestingesniais, kantresniais…

Vaikai – tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai…

Vaikai – tai Dievo DOVANA, kurią gavę įsipareigojam juos besąlygiškai mylėti, gerbti, saugoti ir išauklėti geresniais žmonėmis, negu esame patys. Nuotraukas žiūrėti čia.

 

 _____________________

 

   Gegužės 28 dieną mokykloje vyko pirmos pagalbos užsiėmimai. Įvykus nelaimei, žmogaus gyvybė priklauso ne tik nuo sužalojimų sunkumo, bet ir nuo skubiai suteiktos pagalbos. Todėl labai svarbu nuo pat mažens vaikus mokyti suteikti pirmąją pagalbą ir šias žinias nuolat gilinti bei atnaujinti. Nuotraukas žiūrėti čia.

_____________________

 

   Gegužės 27 dieną apsilankėme Žagarės regioninio parko direkcijoje, lankytojų centre. Apžiūrėjome įvairias eksponuojamas parodas. Centriniame rūmų hole mus pasitiko regioninio parko ir ekspozicijos simbolis – elnias ir kalbanti, riaumojanti meška. Prieš pradėdami kelionę po rūmus pailsėjome ant žaismingų minkštasuolių iš „vyšnių“. Aplankėme ekspozicijų kambarius, kurių kiekviename pateikiama vis skirtinga tema: kelionė Žagarės laiko upe; medžioklė; Naujosios Žagarės dvaras; amatai; Barbora Žagarietė; Vyšnių festivalis ir žirgai; kaliausės, regioninio parko gamtiniai lobiai... Mūsų kelionę vainikavo interaktyvios pramogos. Tariame nuoširdų ,,Ačiū“ Žagarės regioninio parko specialistėms Modestai ir Giedrei.  Nuotraukas žiūrėkite čia.

_____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO

MAITINIMO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ!

 

       Gegužės 27 dieną , nuo 12 val. iki 13 val. Žagarėje gyvenančių mokinių, kurie mokosi nuotoliniu būdu, tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius . Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams, kurie mokosi nuotoliniu būdu, maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos.

 

_____________________

 

 

 

      Mama yra viskas – ji mūsų paguoda sielvarte, mūsų viltis kančioje ir mūsų stiprybė bejėgiškume. Ji yra meilės, gailestingumo, užuojautos ir atlaidumo šaltinis. /Kahlil Gibran/

     Mielos Mamos, Žagarės specialiosios mokyklos bendruomenė Jums skiria sveikinimo žodžius ir siunčia Jums muzikinį sveikinimą.

 

_____________________

 

VIRTUALIOS KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODOS

"PUOKŠTĖ MAMAI" PRISTATYMAS

_____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO

MAITINIMO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ!

 

   Balandžio 29 dieną , nuo 12 val. iki 13 val. Žagarėje gyvenančių mokinių, kurie mokosi nuotoliniu būdu, tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius. Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams, kurie mokosi nuotoliniu būdu, maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos.

 

_____________________

 

    Mūsų mokyklos 7 klasės mokinė Emilija Klapatauskaitė dalyvavo rajoninėje specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių virtualioje parodoje "Pavasario seklys", kurią organizavo Skaistgirio gimnazija. Visą mėnesį Emilija stebėjo bundančią gamtą, fotografavo pirmuosius pavasario požymius. Žiūrėti čia.

 

______________________

 

 

Žagarės specialiosios mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje "Ne komentarais, o darbais mes Žagarę mylim! "

 

______________________

 

 

     Balandžio 21 dieną Žagarės specialiojoje mokykloje vyko paskaita „Sveikatai palanki mityba“. Paskaitos tikslas – skatinti vaikus rinktis sveikesnius produktus. Mokiniai sužinojo, kad maistas žmogui būtinas, iš jo gaunama energija reikalinga, kad galėtume judėti, augti, mokytis. Išklausę paskaitą mokiniai atliko užduotis, kuriomis parodė savo žinias apie sveiką mitybą. Paskaitą vedė visuomenės sveikatos specialistė Irena Malinauskienė.

 

_____________________

 

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO
MAITINIMO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ!

 

   Balandžio 22 dieną, nuo 12 val. iki 13 val. Žagarėje gyvenančių mokinių, kurie mokosi nuotoliniu būdu, tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius (už balandžio 19-23 d.). Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams, kurie mokosi nuotoliniu būdu, maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos.

 

 

_____________________

 

   Technologijų mokytojos Sniegutė ir Jelena paskatino mokyklos 5 klasės mokinius dalyvauti respublikinėje specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių virtualioje kūrybinių darbų parodoje "Puokštė mamai", kurią organizuoja Šiaulių "Spindulio" ugdymo centras. Mokiniai kūrybiškai ir išradingai kūrė puokštes. Nuotraukas žiūrėkite čia.

 

_____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO
MAITINIMO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ!

 

   Balandžio 15 dieną , nuo 12 val. iki 13 val. Žagarėje gyvenančių mokinių, kurie mokosi nuotoliniu būdu, tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius. Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams, kurie mokosi nuotoliniu būdu, maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos.

 

______________________

 

   Mokyklos mokiniai dalyvavo respublikinėje specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių kūrybinių darbų parodoje „Mano mamos šukuosena“, kurią organizavo Pasvalio „Riešuto“ mokykla. Mūsų mokinių darelius galite pamatyti čia.  

_____________________

 

   Kviečiame apsilankyti virtualioje respublikinėje specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių ugdytinių kūrybinių atviručių parodoje "Rieda margučiai per žemę kurią organizavo Žagarės specialioji mokykla. Būtume labai dėkingi, jeigu patikusiai atvirutei uždėtumėte "patiktuką". Ačiū! Paroda čia.

 

_____________________

 

 

   Mokyklos technologijų mokytojai padėjo parengti mokinių darbus Tarptautiniam meniniam kūrybiniam projektui-parodai „Spalvoti žodžiai mamai“ specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams. Organizatoriai Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras. Išsiųsti 3 kūrybiniai mokinių darbai.

 

_____________________

 

 

 

 

 

       Mūsų mokyklos mokiniai: Ernestas Rekis (8 klasė), Emilija Klapatauskaitė (7 klasė), Edvardas Sėjūnas (10 klasė), Dovilė Ramonaitė (10 klasė) dalyvavo tarptautinėje virtualioje parodoje „Pažink kalbos dalis“ ir gavo Valstybinės lietuvių kalbos komisijos padėką. Paroda eksponuojama portale www.manokrastas.lt

 

_____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO
MAITINIMO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ!


   Balandžio 2 dieną, nuo 12 val. iki 13 val. Žagarėje gyvenančių mokinių, kurie mokosi nuotoliniu būdu, tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius (už balandžio 5-9 d.). Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams, kurie mokosi nuotoliniu būdu, maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos. Linkime visiems šiltų ir jaukių švenčių!

 

 

      _____________________

 

           Balandžio 2 – oji – Pasaulinė autizmo supratimo diena, diena, kai į pasaulį reikėtų pažvelgti kiek kitaip, taip, kaip į jį žvelgia autizmo „dovaną“ turintys vaikai! Kiekvienas vaikas, net ir turėdamas skirtingumų ir poreikių gali džiaugtis buvimu kartu, kiekvienas nusipelno gyventi pilnavertį gyvenimą: turėti draugų, būti pakviestas švęsti gimtadienį, mokytis. Visi mes skirtingi, visi pasaulį suvokiame kitaip, matome jį skirtingomis spalvomis, bet būtent įvairovė daro šį pasaulį stipresnį ir gražesnį.

 

____________________

 

         Mokykloje vyko ,,Padėkos popietė" mokiniams ir jų tėvams. Norėjome pasidžiaugti mokinių pasiekimais, baigus I-ą pusmetį ir tėvų pagalbą dirbant nuotoliniu būdu. I-o pusmečio įvertinimas - gerai besimokantiems mokiniams: Edvardui Sejūnui, Vanesai Stankūnaitei ir Danieliui Rekiui įteiktos padėkos ir paskatinimo dovanėlės. Už visokeriopą pagalbą ir bendradarbiavimą padėkos skiriamos, mamoms Aidai Klapatauskienei ir  Danutei Jevtušenkaitei bei Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro socialinėms darbuotojoms Loretai Makaveckienei ir Svietlanai Riškienei. Mokyklos socialinė pedagogė Marinė Vaitekūnienė paskatino gerai besielgiančius mokinius: Arvydą Narušį, Liną Tarozą ir Nikolajų Balecką.  Direktorė palinkėjo gerų atostogų, stiprių margučių ir šventinės nuotaikos. Nuotraukas žiūrėti čia.

 

___________________

 

         Kovo paskutinę savaitę mokykloje buvo vykdomas projektas ,,Velykų margutis margas". Mokiniai buvo skatinami domėtis socialine ir kultūrine aplinka: Šv. Velykų prasme, šventimo papročiais ir tradicijomis, buvo ugdomas kūrybiškumas ir išradingumas. "Sakoma, jog su pavasario saule, šventomis Velykomis į žemę sugrįžta gyvenimas ir džiaugsmas. Tesugrižta jis ir į Jūsų namus, ir į Jūsų širdis!"

Nuotraukas žiūrėti čia.

 

_____________________

 

   Visą savaitę mokykloje vyko projektas „Žemės diena“. Jo metu dėkojome vandeniui už jo teikiamą gyvybę, rašėme laiškus ir padėkas Žemei, mokėmės ją tausoti, gaminome inkilus parskridusiems sparnuočiams, paminėjome Gandro dieną piešdami Lietuvos nacionalinį paukštį. Projektą pabaigėme leisdami Žemei  pailsėti prisijungdami prie visuotinės akcijos. Nuotraukas žiūrėti čia.

____________________

 

   Kovo 12 dieną mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena „Šeimadienis mokykloje“. Visą savaitę mokiniai piešė, dalinosi įspūdžiais, fotonuotraukomis. Kviečiame peržiūrėti filmuką, sukurtą iš mokinių atsiųstos medžiagos. Filmuką galima peržiūrėti čia.

_____________________

 

     Minėdama Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Žagarės specialiosios mokyklos bendruomenė prisijungė prie organizuojamos pilietinės akcijos „Laisvai“ ir dalyvavo  virtualiame edukaciniame užsiėmime „Trispalviai LAISVĖS malūnėliai“. Nuotraukas žiūrėti čia.

_____________________

    Minint 31-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines, Žagarės specialiosios mokyklos bendruomenė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“. Nuotraukas žiūrėti čia.

____________________

   Mokyklos mokiniai paruošė kūrybinius darbelius rajoniniam kūrybiniam projektui - parodai "Aš palaikau saulytes", skirtai pasaulinei Dauno sindromo dienai  paminėti. Nuotraukas žiūrėti čia.

_____________________

Diferencijavimas ir individualizavimas specialiajame ugdyme, taikant inovatyvius mokymosi metodus.

 

 

Pranešame, kad nuotolinis mokymas Žagarės specialiojoje mokykloje pratęsiamas iki kovo 12 d.  

 

_____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO
MAITINIMO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ!


   Kovo 9 dieną (ANTRADIENĮ), nuo 12 val. iki 13 val. Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius. Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos.

 

_____________________

 

Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių ROTARY klubo “Harmonija” sesėms už nuolatinį rūpestį, už pagalbą mūsų mokyklai. Apsauginės veido kaukės padės mums saugotis nuo virusų ir išlikti sveikiems.

 

_____________________

 

   Prieš 80 metų Lietuvoje prasidėjo žydų genocido laikotarpis. Šiandien yra sausio 27-oji, kuomet minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Žagarės specialioji mokykla prisijungė prie pasaulinės atminimo akcijos #MesPrisimename  #WeRemember

Apie tai žiūrėkite čia.

_____________________

 

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO

MAITINIMO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ

 

   Sausio 26 dieną (ANTRADIENĮ), nuo 11 val. iki 13 val. Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius.  Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos.

 

_____________________

 

 

 

   Prieš 30 metų mus tikėjosi įbauginti ir nutildyti, bet, susikibę rankomis, mes išsaugojome savąją Laisvę. Apgynėme ją ne ginklais, o drąsa ir vienybe, apgynėme ją dainomis ir susitelkimu, apgynėme trokšdami gyventi čia, laisvoje Lietuvoje, mūsų visų namuose.

   Sausio 13-osios rytą mūsų mokykla prisijungė prie pilietinės iniciatyvos "Atmintis gyva, nes liudija" uždegdama atminimo žvakutes languose.   

 Apie tai žiūrėkite čia.

 

_____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO

MAITINIMO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ

 

   Sausio12 dieną (ANTRADIENĮ), nuo 12 val. iki 13 val. Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius. Maisto daviniai bus išduodami už 8 dienas (sausio 6-15d.). Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos.

  _____________________

 

   Pranešame, kad nuotolinis mokymas Žagarės specialiojoje mokykloje pratęsiamas nuo sausio 11 d. iki sausio 15 d.

 Joniškio r. savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas

 

____________________

 

   Informuojame, kad mokinių žiemos atostogos prasideda 2020 m. gruodžio 23 d. ir tęsiasi iki 2021 m. sausio 5 d. Atostogų metu linkime gerai pailsėti, saugiai pasidžiaugti žiemos malonumais ir šventėmis. Būkite sveiki. Iki susitikimo 2021 metais.

_____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO 

 MAITINIMO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ

 

                   Gruodžio 29 dieną (ANTRADIENĮ), nuo 12 val. iki 13 val. Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius. Maisto daviniai bus išduodami už 7 dienas (už gruodžio 23-25 d. ir gruodžio 28-31d.). Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos.

                      Prašome tėvelių laukti prie namų, mūvėkite gumines pirštines ir dėvėkite apsaugines veido kaukes. saugokite savo šeimas ir atvykusius!

            

_____________________

 

ŽAGARĖS SPECIALIOSIOS MOKYKLOS

DIREKTORĖS SNIEGUTĖS KUKANAUSKIENĖS

SVEIKINIMAS

 

_____________________

 

ŠIRDŽIŲ ŠILUMA

 

      Nors už lango vėjuota, šalta ir tamsu, širdžių šiluma gali įveikti net žvarbiausią žiemą, nušviesti net tamsiausią naktį. Artėja gražiausios metų šventės… Tai metas, kai sušyla širdys, kai namuose jaukiai dega žvakelės ir švelniai kvepia eglutės šakos, o žmonės dalijasi gerumu ir meile. Jau ne vienerius metus Šiaulių ROTARY klubo “Harmonija” sesės savo gerumu, meile ir rūpesčiu dalijasi su mūsų mokyklos bendruomene. Sakome patį nuoširdžiausią AČIŪ už šilumą ir jautrumą. Tegul mūsų šviesios mintys ir geri žodžiai skrieja pas kiekvieną iš Jūsų, nešdami į Jūsų namus jaukumą, šilumą ir viltį. Apie tai žiūrėkite čia.

_____________________

 

MAŽIEJI PIEVŲ GYVENTOJAI

 

      Pievoje gyvenimas tiesiog virte verda! Čia labai įdomu! Pavyzdžiui, ar žinai, kodėl drugys aušrelė gavo tokį vardą? O kaip čirpia žiogai?..   Apie tai ir dar daugiau sužinojome jaunųjų gamtininkų konferencijoje, kuri buvo organizuota nuotoliniu būdu  Žagarės specialiojoje mokykloje, tema „Mažieji pievų gyventojai“. Prie mūsų renginio prisijungė Linkuvos, Pasvalio „Riešuto“ specialiųjų  mokyklų bei  Skaistgirio ir  Žagarės gimnazijų specialiųjų poreikių mokiniai. Darbelius galite pamatyti čia.

_____________________   

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO MAITINIMO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ
 
Gruodžio 15 dieną (ANTRADIENĮ), nuo 11val. iki 13 val. Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius. Maisto daviniai bus išduodami už 7 dienas (už gruodžio14-18d. ir gruodžio 21-22d.). Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos.
  Prašome tėvelių laukti prie namų, mūvėkite gumines pirštines ir dėvėkite apsaugines veido kaukes. saugokite savo šeimas ir atvykusius!
 
________________________
 
 
 
Juk Kūčios, šv. Kalėdos, Naujieji – stebuklingiausios ir laukiamiausios metų šventės. Pandemija to pakeisti negali. Vis dėlto šiais metais jos bus kitokios.... Nepaisant negandų, mokykla puošiasi ir šventė neaplenks mūsų. Kaip mokykla pasipuošė artėjančioms šventėms pamatyti galite čia
 

______________________

 

ŽAGARĖS SPECIALIOSIOS MOKYKLOS DIREKTORĖS 2020 M. GRUODŽIO 8 D. ĮSAKYMAS NR-119 "DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO KARANTINO PASKELBIMO METU"

_____________________

 

   Mokyklos mokiniai pateikė savo įvairias veiklas Respublikinei virtualios specialiųjų poreikių mokinių turinčių asmenų kūrybinių darbų parodai "Saulės vaikai", kurią organizuoja Jurbarko švietimo centras. Parodai pateikti darbai.

____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO MAITINIMO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ!

   Gruodžio 8 dieną (ANTRADIENĮ), nuo 11val. iki 13 val. Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius. Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos.

   Prašome tėvelių laukti prie namų, mūvėkite gumines pirštines ir dėvėkite apsaugines veido kaukes. saugokite savo šeimas ir atvykusius!

 

______________________

 

 

Mokinių ir tėvelių dėmesiui!

   Žagarės specialiojoje mokykloje iki gruodžio 13 dienos pratęsiamas nuotolinis mokymas. Apie priimamus sprendimus nuolat informuosime, sekite informaciją.

 

 

_____________________

 

   Mokyklos mokiniai dalyvavo rajoninėje parodoje "Mano jausmai ir emocijos". Mokiniai išmoko atpažinti savo emocijas ir jausmus, iškilus iššūkiams emocijas kontroliuoti, gebėti prisitaikyti įvairiose  bendravimo situacijose. Emocijas ir jausmus mokiniai perteikė savo piešiniuose. Juos galite pamatyti čia.

_____________________

 

JONIŠKIO ŠVIETIMO CENTRO DARBUOTOJŲ IR PEDAGOGINĖS PSICHOLOGINĖS TARNYBOS SPECIALISTŲ NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS

_______________________

 

ŽAGARĖS SPECIALIOSIOS MOKYKLOS KORUPCIJOS PREVENCIJOS RENGINIAI 2020 METAIS

_____________________

 

         Mokyklos mokiniai kartu su mokytojais virtualioje aplinkoje dalyvauja rajoniniame socialinės reklamos konkurse "Joniškis be korupcijos", skirtame Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. Mokiniai piešė plakatus konkursui, diskutavo apie korupciją klasių valandėlių metu. Mokytojai dalyvavo bendroje virtualioje paskaitoje "Korupcijos samprata ir pasireiškimas Lietuvoje. Antikorupcinės aplinkos kūrimas". Lektorė Rita Šikšnienė. Socialinės reklamos konkursui  sukurtus plaktus galite rasti čia.

_____________________

 

Mokinių ir tėvelių dėmesiui!

          Žagarės specialiojoje mokykloje iki gruodžio 6 dienos pratęsiamas nuotolinis mokymas. Apie priimamus sprendimus nuolat informuosime, sekite informaciją.

______________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO

MAISTO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ​

 

Mieli tėveliai,

                    Gruodžio 1 d, (antradienį) dieną nuo 10 val. iki 12.00 val. Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius. Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos. 

                      Prašome tėvelių laukti prie namų, mūvėkite vienkartines pirštines ir dėvėkite apsaugines kaukes.

                      Saugokite savo šeimas ir šalia atvykusius.

____________________

 

    2020 metų balandžio mėn. Pasaulio sveikatos organizacija išleido knygą „Mano herojus – tai tu“. Knyga yra apie tai, kaip vaikai gali kovoti su COVID-19. Pasakojimų knyga skirta 6–11 metų vaikams, paaiškinanti, kaip vaikai gali apsaugoti save, savo šeimą ir draugus nuo koronaviruso ir kaip suvaldyti sunkias emocijas, susidūrus su nauja ir greitai besikeičiančia tikrove. Čia nuoroda į puslapį, kuriame pristatoma knyga: https://www.vaikolabui.lt/naujienos-2020-lapkritis/

____________________

 

Mokinių ir tėvelių dėmesiui!

   Žagarės specialiojoje mokykloje iki lapkričio 29 dienos pratęsiamas nuotolinis mokymas. Apie priimamus sprendimus nuolat informuosime, sekite informaciją. Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas

 _____________________

 

Joniškio rajono švietimo įstaigos toliau dirbs nuotoliniu būdu

Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas

 

_____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO

MAISTO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ​

 

Mieli tėveliai,

Lapkričio 24 (antradienį) dieną nuo 10 val. iki 12.00 val.

                      Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti į mokyklą (Miesto a. 4) ir atsiimti jums skirtus maisto davinius. Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos. 

                      Prašome tėvelių laukti prie namų, mūvėkite vienkartines pirštines ir dėvėkite apsaugines kaukes.

                      Saugokite savo šeimas ir šalia atvykusius.

 

_____________________

 

Mokyklos bendruomenės dėmesiui!

                   Atsižvelgiant į Joniškio rajono savivaldybės sprendimą, nuo rytojaus, t. y. spalio 22 d. iki lapkričio 9 d. 5-10 kl., Socialinių įgūdžių klasių mokiniams ir Dienos užimtumo centro klientams yra stabdomas ugdymo procesas ir paslaugų teikimas. Mokymas bus vykdomas nuotoliniu būdu. Dienos užimtumo centro socialiniai darbuotojai klientus supažindins su tolimesne veikla. Klasių vadovai mokinių tėveliams suteiks daugiau informacijos apie rudens atostogas ir nuotolinį mokymąsi. Nuolat informuosime apie esamą situaciją. Žagarės specialiosios mokylos direktorės įsąkymas

Būkite sveiki ir saugūs. Saugokite vieni kitus.

Mokyklos direktorė

Sniegutė Kukanauskienė

 

JONIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS

2020 M. SPALIO 21 D. ĮSAKYMAS NR. A-978

"DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO JONIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖJE"

______________________

 

 

Plaukimo pamoka mūsų mokiniams Mažeikių sporto mokyklos baseine

 

______________________

 

Ruduo – nuostabus metas. Jis mums dovanoja tiek veiklos, kad tik spėk suktis…

   Spalio 19 d., mūsų mokykloje vyko Rudens šventė. Šios netradicinės dienos tikslas – plėsti žinias apie rudenį, pasidžiaugti rudens gėrybėmis, ugdyti darbinius įgūdžius. Diena prabėgo greitai ir smagiai, palikdama daug gerų emocijų, prisiminimų ir malonaus nuovargio. Degustavome vaistažolių arbatas, sprendėme kryžiažodžius, puošėme klases rudeniniais piešiniais. Tvarkėme mokyklos ir bendrabučio aplinką, grėbėme lapus. Džiugu, kad netradicinės dienos veiklose dalyvavo ir mokinukų tėveliai – bendra veikla ir bendras darbas atneša puikių rezultatų!

   Nuoširdų AČIŪ sakome mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams, dalyvavusiems šios dienos veiklose.

_____________________

 

DĖL APDOVANOJIMO JONIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS MERO PADĖKOS RAŠTAIS

_____________________

 

   Rugsėjo 22 dieną Žagarės specialiosios mokyklos mokiniai dalyvavo Joniškio rajono vaiko ir gerovės centro organizuotame floristinių kilimų konkurse ,,Rudens gija...”. Konkurso akimirkos mokyklos socialinėje paskyroje.

 

______________________

 

   Vaikams  labai svarbu įgyti žinių apie pagrindines saugaus eismo taisykles,  įprasti jų laikytis, numatyti ir atpažinti įvairias pavojingas  situacijas. Formuoti mokinių saugaus eismo suvokimą - tuo  tikslu Žagarės specialiojoje mokykloje lankėsi policijos bičiulis „Amsis“. Kartu su juo ir policijos pareigūnais, vaikai aptarė įvairias saugaus eismo situacijas, atliko praktines užduotis. Nuotraukas žiūrėti čia

______________________

 

PSICHOLOGO KONSULTACIJOS NUOTOLINIU BŪDU

_____________________

 

Europos judumo savaitė 2020

Judumas – be jokios taršos!

2020 m. tema –„Judumas – be jokios taršos“ atspindi ambicingą tikslą, kad iki 2050 m. žemynas neišskirtų anglies dioksido. Šia tema taip pat siekiama pabrėžti neteršiančio transporto prieinamumą ir skatinti kurti visus įtraukiančią sistemą. Nors tyrėjai nustatė, kad didžiuosiuose miestuose sumažėjo kelionių automobiliu ir prognozuojama, kad ateinančiais metais 50 % kelionių vyks viešuoju transportu, dviračiu arba pėsčiomis, naujausi Europos aplinkos agentūros (EAA) tyrimai patvirtina, kad transporto tarša ženkliai padidėjo, lyginant su 1990 m. rodmenimis. Todėl 2020 m. EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ skatina žmones ir vietines institucijas imtis veiksmų, padėsiančių pasiekti ilgalaikį anglies dioksido neišskiriančio žemyno tikslą. Žagarės specialiosios mokyklos mokiniai savo veiklomis prisideda prie pasaulio aplinkos saugojimo.

Data

Laikas

Veikla

Vieta

 

2020-09-16

 

9.00-14.00

 

Skėčio gamyba iš ekologiškų medžiagų

 

Klasėse

 

 

2020-09-16

 

15.00

 

Draugiškas mini biliardo turnyras

 

žaidimų kambaryje

 

2020-09-17

 

13.00

 

Sportiniai užsiėmimai ant mini batutų

 

sporto aikštelėje

 

2020-09-22

 

14.00

 

Bėgimas „Už švarią Lietuvą“

 

Sporto aikštelėje

   Daugiau apie judumo savaitę skaitykite mokyklos socialinėje paskyroje .

_____________________

 

 Rugsėjo 23-ioji – Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Žagarės specialiosios mokyklos mokiniai ir Dienos užimtumo centro klientai  rugsėjo 23 dieną 12 valandą paminės šią dieną aplankydami kapines, kurios ilsisi Lietuvos žydų genocido aukos.

_____________________

 

Mokinių ir jų tėvelių dėmesiui!

     Mokyklinio autobuso važiavimo grafikas rugsėjo 1-ąją dieną:

7.40 val. – Plikiškiai;

7.50 val. – Milvydžiai;

8.10 val. - Pošupiai;

8.15 val. – Kepaliai;

8.20 val. – Bivainiai;

8.30 val. – Joniškis;

8.50 val. – Bertaučiai;

9.05 val. – Reibiniai;

9.15 val. – Skaisgirys;

9.15 val. – Budraičiai.

     Visi autobuso keleiviai privalo dėvėti apsaugines veido kaukes!

_____________________

 

 

 

Rudenėjančiu taku atskuba rugsėjis.... Jis švelniai suvirpina visų širdis prisiminimais, džiugiomis akimirkomis. Dar vienai džiugiai akimirkai susitikime rugsėjo 1-ąją Žagarės specialiojoje mokykloje.
   Pirmoji pamoka vyks 10 val. savo klasėse.
Dėl epidemiologinės situacijos Lietuvoje, rugsėjo 1-osios šventėje dalyvausiantys mokinių tėvai turės dėvėti veido kaukes ar kitas apsaugos priemones. Saugus atstumas privalomas visiems.

   Saugokime vieni kitus!

 

_____________________

 

 

 

Mokyklos bendruomenė ruošiasi tarptautinei kaliausių dienai ir vyšnių festivaliui.

_____________________

 

 

 

Linksmų, įdomių, saulėtų ir saugių vasaros atostogų!

 

_____________________

 

 

    Technologijos (tekstilė, mityba) pamokose atlikti mokinių projektai dirbant nuotoliniu būdu. Daugiau projektinių darbų nuotraukų čia.

 

 

_____________________

 

 

 

 

Mokykloje vyko projektas ,,Virtuali ekskursija į Gintaro muziejų".

 

_____________________

 

 

BIRŽELIO 14-OJI – GEDULO IR VILTIES DIENA


   Minint Gedulo ir vilties dieną, Žagarės specialiosios mokyklos mokiniai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Vilties aitvaras“. „Aitvaras“ kaip simbolis, žmonių sąmonėje turi teigiamą prasmę – jis, kaip ir žmonių svajonės, yra laisvas ir plazdenantis ore. Žmonės, kurie buvo ištremti, neteko visko: Tėvynės, namų, artimųjų, laisvės ir galimybės rinktis. Tačiau svajones, viltį galėjo turėti, neišsiduodant ir tvirtai saugant savo širdyje.

 

______________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO

MAISTO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ​

 

Mieli tėveliai,

Birželio 16 dieną nuo 11 val. iki 12.00 val.

                      Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti į mokyklą, adresu Miesto a. 4 ir atsiimti skirtą maisto davinį. Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos. Kartu bus surenkamos planšetės ir  vadovėliai.Gyvenantys Joniškio apylinkėse: nuo 11 val. Skaistgiryje. 

                      Prašome tėvelių laukti prie namų, mūvėkite vienkartines pirštines ir dėvėkite apsaugines kaukes.

                      Saugokite savo šeimas ir šalia atvykusius, būkime visi sveiki. Iki susitikimo.

 

_____________________

 

Sveiki moksleiviai!


         Norime Jus visus pakviesti prisijungti prie "DAROM" moksleivių komandos grupės Facebook'e. Grupėje bus skelbiamos "Darom" akcijos projektų naujienos ir įvairios veiklos moksleiviams. Čia galėsi susipažinti, bendrauti, susirasti draugų, jungtis į komandas, dalyvauti konkursuose ir renginiuose, o svarbiausia būti didelio projekto “DAROM IKI GALO. IŠVALOM VISĄ LIETUVĄ!” dalimi, žymėti šiukšlėmis užterštas teritorijas, jas tvarkyti, stebėti ir taip padėti išvalyti visą Lietuvą nuo šiukšlių.
                                                                             Kartu mes galime daugiau!
                                                 Labai laukiame Jūsų visų! Pasidalinkit ir su savo draugais
                                       Grupės nuorodą: https://www.facebook.com/groups/545227682846802/ 

         

_____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO

MAISTO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ​

 

Mieli tėveliai,

Gegužės 5 dieną nuo 11 val. iki 12.00 val.

                      Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti į mokyklą, adresu Miesto a. 4 ir atsiimti skirtą maisto davinį. Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos. Kartu bus surenkamos atliktos namų užduotys ir išdalinamos naujos. Gyvenantys Joniškio apylinkėse: nuo 11 val. Skaistgiryje. 

                      Prašome tėvelių laukti prie namų, mūvėkite vienkartines pirštines ir dėvėkite apsaugines kaukes.

                      Saugokite savo šeimas ir šalia atvykusius, būkime visi sveiki. Iki susitikimo.

 

_____________________

 

MIELOS MAMOS,

 

                               "Motinystė yra geriausiai apmokamas darbas, nes užmokestis už jį yra tyra meilė"                                                                                                                                       ( Mildred B. Vermont)

           Pavasariškos nuotaikos, džiaugsmo širdyse, nuolatinės ir tyros meilės Jums, mielosios Mamos, noriu palinkėti Žagarės specialiosios mokyklos bendruomenės vardu. Būkime laimingos.

     

           Direktorė Sniegutė Kukanauskienė 

 

______________________

 

Mieli Tėveliai,

 

    Skirdami 1,2 procento pajamų mokesčio paramą, padėsite gerinti mokinių mokymosi sąlygas ir gražinti mokyklos aplinką.

_____________________

 

 

  Atmintinė mokiniams „Kaip tu gali padėti sau!"

 

_____________________

 

Balandžio 30 d. kviečiame į vebinarą tėvams „Kaip padėti sau: nerimo, įtampos, streso valdymas".

 

_____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO MAISTO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ​

 

Mieli tėveliai,

Balandžio 28 dieną nuo 11 val. iki 12.00 val.

                      Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti į mokyklą, adresu Miesto a. 4 ir atsiimti skirtą maisto davinį. Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos. Kartu bus surenkamos atliktos namų užduotys ir išdalinamos naujos. Gyvenantys Joniškio apylinkėse: nuo 11 val. Skaistgiryje. Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija.

                      Prašome tėvelių laukti prie namų, mūvėkite vienkartines pirštines ir dėvėkite apsaugines kaukes.

                      Saugokite savo šeimas ir šalia atvykusius, būkime visi sveiki. Iki susitikimo.

 

_____________________

 

           Žagarės specialioji mokykla yra dėkinga už paramą planšetėmis Nacionalinei švietimo agentūrai, kuri įgyvendindama projektą ,,Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), skyrė 1 nešiojamą kompiuterį ir 15 planšetinių kompiuterių: 5 su „Tele 2“ ir 10 su "Telia" 100 GB interneto kortelėmis. Priemonės išdalintos mokyklos mokiniams naudotis atliekant ugdymą nuotoliniu būdu namuose.

______________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO MAISTO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ​

 

Mieli tėveliai,

Balandžio 21 dieną nuo 12 val. iki 13.00 val.

                      Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti į mokyklą, adresu Miesto a. 4 ir atsiimti skirtą maisto davinį. Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos. Kartu bus surenkamos atliktos namų užduotys ir išdalinamos naujos. Gyvenantys Joniškio apylinkėse: nuo 11 val. Skaistgiryje. Joniškio rajono savivaldybės administracjos informacija.

                      Prašome tėvelių laukti prie namų, mūvėkite vienkartines pirštines ir dėvėkite apsaugines kaukes.

                      Saugokite savo šeimas ir šalia atvykusius, būkime visi sveiki. Iki susitikimo.

_____________________

 

Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijos mokytojams

     

Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijos tėvams

 

 

 

 

_____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO MAISTO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ

Mieli tėveliai,

Balandžio 15 dieną nuo 11 val. iki 12.00 val.

                      Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti prie mokyklos valgyklos durų, adresu Šiaulių g. 28 ir atsiimti skirtą maisto davinį už 4 dienas (14-17 dienas).

             Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos. Kartu bus atvežama mokytojų papildomai parengta popierinė mokymosi medžiaga ir surenkamos atliktos mokomųjų dalykų užduotys.

                         Prašome tėvelių laukti prie namų, mūvėkite vienkartines pirštines ir dėvėkite apsaugines kaukes.

                         Saugokite savo šeimas ir šalia atvykusius, būkime visi sveiki.

                         Iki susitikimo.     

____________________

 

DARBO ORGANIZAVIMAS MOKYKLOJE KARANTINO METU

   Nuo 2020 m. kovo 16 dienos  Žagarės specialioji mokykla, siekdama išvengti tiesioginio kontakto, mokinius, tėvus (globėjus, rūpintojus) ir kitus suinteresuotus asmenis aptarnaus tik nuotoliniu būdu darbo dienomis  8.00–12.00 ir 12.45–17.00 (penktadienį iki 15.45 val.)

Raštinė:
el. pašto adresas: [email protected]

telefono Nr.  861470975.
Direktorius:
el. pašto adresas: [email protected]

telefono Nr.8 6 8646424.

____________________

 

INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVELIAMS APIE NEMOKAMO MAISTO DAVINIŲ ATSIĖMIMĄ

 

Mieli tėveliai,

Kovo 30 dieną nuo 11 val. iki 12.00 val.

                      Žagarėje gyvenančių mokinių tėveliams reikia ateiti prie mokyklos valgyklos durų, adresu Šiaulių g. 28 ir atsiimti skirtą maisto davinį.

                      Joniškio rajone gyvenantiems mokiniams maisto davinius išvežiosime geltonuoju autobusu prie jūsų gyvenamosios vietos. Kartu bus atvežami vadovėliai ir mokytojų papildomai parengta popierinė mokymosi medžiaga.

                     Prašome tėvelių laukti prie namų, mūvėkite vienkartines pirštines ir dėvėkite apsaugines kaukes.

                     Saugokite savo šeimas ir šalia atvykusius, būkime visi sveiki.

                     Iki susitikimo.

_____________________    

 

 UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU TVARKOS APRAŠAS

 

 

INFORMACIJA APIE NUOTOLINĮ MOKYTOJŲ DARBĄ

 

 

                                  LAIKINAS PAMOKŲ TVARKARAŠTIS KARANTINO LAIKOTARPIU                                                                    

 

ATMINTINĖ ŠVIETIMO BENDRUOMENEI DĖL KORONAVIRUSO

 

 

KEIČIASI MOKINIŲ PAVASARIO ATOSTOGŲ LAIKAS  - KOVO 13 D. – KOVO 27 D. 

 

______________________

 

PILIETINĖ INICIATYVA "GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS"

 

 

KVIEČIAME Į KAZIUKO JOMARKĄ

 

   Vasario 24-28 d. mokykloje vyko atvirų durų savaitė " Mokykla kviečia". Kartu su tėveliais smagiai atšventėme Užgavėnių šventę, kepėme bandeles, muzikavome, sportavome. Vyko atviros pamokos. Tikimės, kad ateityje sulauksime ir daugiau norinčiųjų aplankyti mūsų mokyklą, pažiūrėti kaip ir kuo mes gyvename. Tariame nuoširdų ačiū tėveliams, kurie kartu su mokiniais dalyvavo veiklose. 

 

 

DĖL KORONA VIRUSO

      

      Švietimo, mokslo ir sporto ministerija atkreipia švietimo įstaigų ir jų steigėjų dėmesį į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų), 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą.

Daugiau informacijos: http://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/efektyviausios-priemones-koronaviruso-prevencijai-konsultavimas-ir-grizusiu

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija 

Pridedame Sveikatos apsaugos ministerijos raštą. Skaityti čia

Kilus klausimų apie situaciją, prašome susisiekti su visą parą budinčia Nacionalinės visuomenės sveikatos centro karštąja linija.  Visą parą budinčios karštosios linijos tel. Nr.:  8 618 79984.

 

 

VASARIO 24 – 28 DIENOMIS MOKINIŲ TĖVAMS VYKS

ATVIRŲ DURŲ SAVAITĖ

„MOKYKLA KVIEČIA“

 

Vasario 24 d.     Veiklų koregavimas, darbų pasiskirstymas, paruošiamieji   darbai.

Vasario 25 d.   Užgavėnių šventė. Kaukių piešimas, Morės gaminimas, laužo   paruošimas, blynų kepimas. Žaidimai ir pramogos su tėveliais.                       

Vasario 26 d.     Atvira praktinė veikla technologijų kabinete. (mokyt. R. Meižytė, SĮU klasė)

Vasario 27 d.     Atviros pamokos: 

                           2 pamoka- visuotinio skaitymo pamoka

                           3 pamoka – keramika  9 klasėje

                           4 pamoka –lietuvių kalba  5-6 klasėje

                           5 pamoka – fizinis ugdymas 9 klasėje

Vasario 28 d.     Atvira veikla „Muzikos interpretacijos“

 

SU MEILE LIETUVAI

 

     Nuo vasario 24 dienos iki kovo 11 dienos mokykloje vyks Lietuvių kalbos dienos "Su meile Lietuvai". Projekto metu vyks šie renginiai: dailyraščio rašymas, poezijos popietė poeto P. Širvio gimimo šimtmečiui paminėti, visuotinio skaitymo pamoka, filmų apie Lietuvą žiūrėjimas.

 

KVIETIMAS

 

    Siekdama bendrauti ir bendradarbiauti su mokinių tėvais, sprendžiant įvairias auklėjimo bei ugdymo problemas, pasidžiaugti vaikų pasiekimais, Žagarės specialioji  mokykla vasario 24-28 dienomis organizuoja atvirų durų savaitę tėvams.  Manome, jog tai gera proga mokinių tėveliams pabendrauti su  mokytojais, pasidžiaugti pasiekimais, aptarti susikaupusias problemas, rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

       Kviečiame dalyvauti.

 

 

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO PAMINĖJIMAS

   Paskutinį žiemos mėnesį švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Žagarės specialiosios mokyklos mokiniai su mokytojais kalbėjo apie valstybės susikūrimo istoriją, skaitė kūrinius. Papuošė mokyklos stendą savo kurtais darbais.  Dalyvavo eisenoje, skirtoje Vasario 16-ajai paminėti. Nuotraukas žiūrėti čia

 

 

MOKYKLOS BIBLIOTEKOJE DEMONSTRUOJAME PARENGTĄ MOKYKLOS METRAŠTĮ

 

 

LIETUVOS POLICIJOS INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVAMS

 

 

KVIEČIAME Į VISUOTINĮ MOKINIŲ TĖVŲ SUSIRINKIMĄ

 

 

            KALĖDINĖS ŠVENTĖS AKIMIRKOS

              

 

             KVIEČIAME Į KALĖDINĘ ŠVENTĘ

 

                     

 

 

    Besiruošiant Kalėdinei šventei, tradiciškai mokykloje svečiavosi Šiaulių Rotary klubo "Harmonija" sesės. Esame nuoširdžiai dėkingi už dovanas ir nuostabiai skanią picą. Daugiau nuotraukų žiūrėti čia.

 

          _______________________________________   

 

               JAU SKAMBA KALĖDŲ VARPELIAI

 

   Visą gruodžio mėnesį mokykloje vykdomas projektas  „JAU SKAMBA KALĖDŲ VARPELIAI‘‘, kurio metu mokiniai prisimena Adventinio laikotarpio papročius ir tradicijas, kepa kūčiukus, gamina kalėdinius sveikinimus ir daro kitus gerus darbus. Nuotraukas žiūrėti čia.    

 

      _________________________________________   

 

 

   Esame dėkingi Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrui, kuris kartu su mūsų mokykla organizavo projektą "Po vienu stogu". Šio centro vadovės Lidija Švenčionienė ir Ilona Sakalauskienė atvykusios su savo būrelio nariais ir daugybe skirtingų gyvūnų, mokyklos mokiniams suteikė teigiamas emocijas vesdamos edukacinius užsiėmimus. Mokinius mokė atsipalaiduoti, nusiraminti gyvūnų pagalba. Nuotraukas žiūrėti čia

 

__________________________________________

 

 

 

   Mokykloje gyvuoja graži tradicija: kiekvienais metais, prieš Vėlines, mokiniai su technologijų mokytoja, komponuoja gėlių puokštes, kurios papuoš Anapilin išėjusių mokytojų ir darbuotojų kapus.

 

_______________________________________

 

   Helovino šventės belaukiant, mokiniai savo kūrybinius gebėjimus išreiškė dekoruodami moliūgus. Moliūgais papuoštas mokyklos koridorius, o šventinę nuotaiką sukūrė jaunieji atlikėjai. Nuotraukas žiūrėti čia

 

_______________________________________ ​

 

 

  Rugsėjo 26 dieną mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena ,,Dėdė Rudenėlis kloniais atkeliavo“.  Visi šventės dalyviai žaidė žaidimus, bandė pažinti daržoves, vaisius iš skonio, kvapo, išvaizdos. Džiugu, kad vaikai pastebi ir įvardina pokyčius gamtoje, geba įminti mįsles, suvokia spalvų, garsų, kvapų, augmenijos įvairovę ir darną. Prie šventės organizavimo prisidėjo ir mokiniai: gamino sveikus užkandžius. Visi vaišinosi, ragavo, skanavo.

 

_______________________________________ 

 

 


   Rugsėjo 19 dieną, mūsų mokyklos mokiniai, sėkmingai dalyvavo tradiciniame floristinių kilimų konkurse „...ir vėl rudenėlis...“ Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centre.​

 

_______________________________________ 

 

 

ŠIUOLAIKIŠKA INTERNETO SVETAINĖ JAUNIMUI

WWW.ASKRITISKAS.LT 

  

 

     KRITIŠKAS

ATVIRAS

STIPRUS

 

K. A. S. – tai interaktyvi svetainė jaunimui (nuo 14 m.), kuris siekia:

Kritiškai vertinti informaciją, galimybes ir pasirenka tinkamą kelią.
Tikslų, yra atviras visuomenei, nebijantis iššūkių ir atsakomybės.
Būti sveikas, stiprus, atsparus, mylintis gyvenimą ir žinantis savo vertę.

Siekiame didinti jaunų žmonių sąmoningumą psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo klausimais, skatinti pasirinkti sveiką gyvenimo būdą ir įsivertinti savo rizikingą elgesį (rūkymas, narkotikų vartojimas) bei sužinoti, kur kreiptis pagalbos. Daugiau informacijos ieškoti: www.askritiskas.lt https://www.facebook.com/askritiskas 

 

 

________________________________

 

 

 

2019-2020 MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖS AKIMIRKOS.

 


________________________________

 

 

PASIBELDĖ Į LANGĄ RUDENĖLIO DAINA,

ATKELIAVO Į KLASĘ VĖL RUGSĖJO PIRMA.

 

RUGSĖJO 2 D. VISUS ŽAGARĖS SPECIALIOSIOS MOKYKLOS MOKINIUS IR JŲ TĖVELIUS

KVIEČIAME Į MOKSLO IR ŽINIŲ DIENOS ŠVENTĘ.

 

9 VAL. - ŠV. MIŠIOS BAŽNYČIOJE

10 VAL. - MOKSLO METŲ ATIDARYMO ŠVENTĖ MOKYKLOJE

 

________________________________

 

 

 

Vaiko sveikatos patikrinimas: tėvai raginami nelaukti rugsėjo